ایران مارکتینگ

 خانه‌های نمایش، در تهران - ایران مارکتینگ 360

اندیشه: مدیر هنرهای نمایشی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری از برنامه‌ریزی برای تأسیس و راه‌اندازی خانه نمایش در مناطق مختلف تهران در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارس اندیشه: علی عطایی مدیر هنرهای نمایشی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران درباره برنامه‌های مدنظر این مرکز در حوزه تئاتر برای سال ۱۴۰۰، به مهر گفت: برای حوزه نمایش در سال آینده چند کار مشخص را پیگیری می‌کنیم. یکی از مهمترین کارهایی که پیگیر آن هستیم و روال اداری‌اش در حال طی شدن است، تأسیس و راه اندازی خانه‌های نمایش در هر کدام از مناطق ۲۲ گانه سازمان فرهنگی و هنری شهرداری در شهر تهران است. طی این کار در هر محله و منطقه یک استعدادیابی محلی از علاقه‌مندان به حوزه نمایش انجام می‌شود. افراد برگزیده تحت آموزش قرار می‌گیرند و با افراد آموزش گرفته گروه‌های هنری و اجرایی تشکیل می‌شود تا این گروه‌ها با توجه به مقتضیات محله و منطقه خود گونه‌های مختلفی از اجرا را به صحنه خواهند برد و سلایق مختلفی را پوشش خواهند داد.

وی توضیح داد: این خانه‌های نمایش می‌توانند محل مناسبی برای ارتباط مراکز فرهنگی و هنری ما نظیر فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ با مردم، رفت و آمد مردم به ویژه جوان‌ها به یک بهانه هنری به این مراکز و پر کردن اوقات فراغت خود با انجام یک کار با ارزش هنری. ضمن اینکه مراکز فرهنگی و هنری ما از این طریق می‌توانند ارتباطی فرهنگی و هنری با مراکز نظیر خود یا دیگر مراکز در منطقه نظیر مدارس، ادارات مختلف و سراهای محله برقرار کنند.

بازدید : - بار دسته بندی : ریپورتاژ تاريخ : 5 آگوست 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.