ایران مارکتینگ

بهترین سایت دانلود استوک فوتیج | رایگان و Vip - ایران مارکتینگ 360

به دنبال یک فشار جانبی جدید هستید؟ آیا دوست دارید از DSLR فانتزی – یا حتی آیفون یا گلکسی S10 جدید خود عکس بگیرید؟

عکاسی یا فیلمبرداری از سهام ممکن است مناسب شما باشد. وقتی بیشتر مردم به عکس های سهام فکر می کنند ، به تصاویر وحشتناک ، صحنه دار و مدل محور اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 فکر می کنند.

شما نوع آن را می دانید – سه پسر (بله ، آنها همیشه پسر هستند) با کت و شلوارهایی که در اتاق تخته ایستاده اند ، و یک نفر به طور مبهم روی تخته سفید اشاره می کند.

یا یک زن نشسته ای N لبه یک پریشان تخت به دنبال، به نحوی مدیریت به گرفتن دست او را سر و معده خود را در همان زمان. آیا او افسرده است؟ میگرن دارید؟ یبوست؟ شما می توانید دستورالعمل های عکاس را تقریباً تصور کنید: ”بسیار خوب ، به نظر می رسد که تا آنجا که ممکن است ، در یک زمان ، شرایط پزشکی دارید. این درآمد من را به حداکثر می رساند! “

عکاسی سهام امروز

خبر خوب این است که دنیای استوک فوتیج به طرز چشمگیری تغییر کرده است. دیگر خبری از عکسهای صحنه دار مدلهای عمومی نیست.

درعوض ، این صنعت تنوع و تنوع جهان را به تصویر می کشد ، با عکس ها و فیلم هایی که از مسافرت ، غذا ، و سبک زندگی گرفته تا اخبار فوری ، اعتراض ها و تجارت / فناوری را ثبت می کند. هنوز هم از این مدل ها استفاده می شود ، اما بیشتر از اینکه به طور مبهم در اتاق هیئت مدیره اشاره کنید ، می بینید که آنها در حال خوردن یک کاسه کینوا وگان یا گشت و گذار در یک ساحل خلوت در بورنئو هستند.

به عنوان یک عکاس حرفه ای و صاحب آژانس عکس ، تقریباً یک دهه در این زمینه کار کرده ام. امروز من دیدگاه های خود را در مورد ده بازار مختلف سهام به اشتراک می گذارم ، جایی که می توانید امروز عکس / فیلم خود را بفروشید و درآمد کسب کنید.

توجه به این نکته مهم است که عکاسی از سهام – به ویژه هنگامی که تازه وارد این حوزه می شوید – می تواند سودآور باشد. قیمت ها پایین است و شما برای بدست آوردن بازدهی مناسب به محتوای زیادی نیاز دارید.

اما مانند هر زمینه ای ، اگر به تولید مداوم ادامه دهید ، قطعاً فرصت ها وجود دارد. و در بسیاری از موارد ، می توانید به راحتی از محتوایی که قبلاً گرفته اید استفاده کنید – از عکسهای فوری تعطیلات گرفته تا عکسهای روزمره زندگی کار ، خانواده و دوستانتان.

همچنین یادآور می شوم که این قطعه ای نیست که من مبتنی بر “سایت های عکس سهام” Googling و نتایج را دوباره به شما بازگردانم. من شخصاً تقریباً از همه بازارهایی که در اینجا لیست می کنم استفاده کرده ام و درآمد قابل توجهی از چندین بازار کسب کرده ام. برای آنهایی که شخصاً از آنها استفاده نمی کنم ، با مدیران عامل نشسته ام ، با همکارانشان مصاحبه کرده ام و در غیر این صورت آنها و مدل های تجاری آنها را عمیقاً مطالعه کرده ام.

بنابراین بیایید غواصی کنیم و ببینیم امروز از کجا می توانید از عکس ها و فیلم های خود درآمد کسب کنید.

iStockPhoto

iStock یکی از وب سایت های عکس سهام مورد علاقه من است ، به ویژه برای افرادی که تازه شروع به کار می کنند. این سایت در دسته Microstock قرار می گیرد ، این بدان معناست که عکس ها تمایل به فروش کمتری دارند ، اما همچنین به این معنی است که iStock طیف وسیع تری از عکس و فیلم را می پذیرد و برای سازندگان جدید بیشتر است.

iStock عکس و فیلم را می پذیرد. آنها بخشی از رهبر صنعت ، گتی ایماژ هستند (اطلاعات بیشتر در مورد آنها در زیر) ، و بنابراین به مجموعه گسترده خریداران ، فروشندگان ، وکلا ، بازاریابان و غیره گتی دسترسی دارند.

بسیاری از فروشها در iStock از طریق اشتراک انجام می شود – بسیاری از خریداران ماهانه هزینه ای را در سایت پرداخت می کنند که به آنها امکان می دهد ماهانه تعداد مشخصی از تصاویر را بارگیری کنند. مانند Medium ، درآمد شما هم به تعداد عکسهایی که می فروشید و هم به تعداد عکس های دیگری که مشترک در یک ماه مشخص بارگیری کرده بستگی دارد.

iStock وفاداری را ارزش و پاداش می دهد. وقتی برای اولین بار در سایت ثبت نام می کنید ، یک مشارکت کننده غیر انحصاری هستید. این بدان معنی است که شما می توانید تصاویر خود را در جای دیگر و همچنین در سایت آنها بفروشید.

شما این گزینه را دارید که انحصاری شوید. این بدان معنی است که برای دسته های خاصی از تصاویر ، فقط عکس های خود را در iStock لیست می کنید. در ازای انتخاب ، عکس های شما با حمله بیشتری در سایت تبلیغ می شوند و شما پورسانت بیشتری بدست می آورید – حداکثر 40٪ برای انحصاری ها ، در مقابل 15٪ برای غیر انحصاری ها.

نکته مهم ، انحصاری بودن با iStock فقط در مورد انواع خاصی از محتوا کاربرد دارد. جزئیات خاص هستند ، اما در اصل شما می توانید در iStock در حین فروش عکسهای تحریریه (مانند اخبار مهم ، عکس های خیابانی ، مشاغل محلی و غیره) تحت مجوز Managed Rights در سایت های دیگر ، مانند Alamy ، در iStock باشید. ) اگر می خواهید برای شروع توجه خود را به یک بازار معطوف کنید ، ممکن است برنامه انحصاری را انتخاب کنید.

برای تأیید iStock ، باید 6-7 نمونه عکس را از طریق برنامه همکار Getty Images ارسال کنید. من

متوجه شدم که iStock در فروش عکس های مسافرتی ، عکس از مشاغل محلی و عکس هایی با مفهوم قوی (اگر نه لزوماً پیشگامانه) عمل می کند. از جمله بهترین فروشندگان من در سایت می توان به یک عکس از یک مته آتش نشانی شرکتی و یک نمای نزدیک از یک تابلو اشاره کرد که روی یک ایستگاه بنزین فود مارت خوانده شده است.

عالمی

علامی یکی از بازارهای مورد علاقه من است. آنها در گروه Midstock قرار می گیرند.

نکته قابل توجه در مورد علامی این است که آنها فلسفه متفاوتی از اکثر بازارهای دیگر می گیرند. در حالی که iStock ، Getty ، Shutterstock و دیگران هر تصویری را که ارسال می کنید هم از نظر کیفیت فنی و هم از نظر محتوا بررسی می کنند ، Alamy فقط به کیفیت فنی اهمیت می دهد. آنها اذعان می کنند که تا زمانی که عکس به خوبی شلیک شده باشد ، ممکن است برای کسی ارزش داشته باشد – چه کسی می تواند بگوید که این یک بازار پیدا می کند یا نمی کند؟

در نتیجه ، Alamy دارای یکی از بزرگترین و متنوع ترین کاتالوگهای تصاویر در صنعت است. همچنین کار با آنها باعث لذت می شود ، زیرا شما می توانید هر آنچه را که شما را خوشحال می کند شلیک کنید و ارسال کنید. تا زمانی که از نظر فنی به خوبی تولید شده باشد ، آنها اجازه می دهند آن را ادامه دهیم.

این بدان معنا نیست که شما از همه چیز درآمد کسب خواهید کرد ، اما ممکن است تعجب کنید – من عکس هایی عجیب به عنوان شلیک یک مرکز جراحی سرپایی محلی یا نمای نزدیک یک مکعب فلش قدیمی را با قیمت 50 دلار یا بیشتر فروخته ام .

نکته جالب دیگر در مورد عالمی این است که آنها محتوای سرمقاله و اخبار را می پذیرند – و فروش خوبی هم دارند. پس از تأیید ، می توانید مطالب را به سیستم Live News آنها ارسال کنید ، که آن را در چند دقیقه بصورت آنلاین و در مقابل میزهای عکس در نشریات مهم در سراسر جهان دریافت می کند. اگر دوست دارید داستان های شکستن را بپوشانید ، این کاملا مناسب است.

آنها همچنین عکسهای مسافرتی ، عکاسی خیابانی و سایر موضوعات تحریریه را که بسیاری از بازارهای کوچک لمس نمی کنند ، می پذیرند.

دستیابی به فروش در Alamy دشوارتر است ، اما بیشتر از سایر بازارها است. در حالت ایده آل ، حداقل 500–1000 عکس در سایت می خواهید قبل از اینکه انتظار داشته باشید فروش داشته باشید.

اما فروش خود بسیار بیشتر است. اگرچه یک فروش میکرو استاک معمولی ممکن است با چند دلار انجام شود ، اما دیدن فروش Alamy در محدوده 50 تا 250 دلار غیر معمول نیست. Alamy یک سری وبلاگ الهام بخش درباره عکاسانی دارد که در سایت خود 100 هزار دلار درآمد کسب کرده اند .

برای شروع با Alamy ، می توانید چند نمونه عکس ارسال کنید . آنها قبلاً فیلم ها را می پذیرفتند ، اما این برنامه را برای تمرکز کامل بر عکس و تصاویر حذف کرده اند. پس از تأیید ، می توانید محتوا را در سایتی بارگذاری کنید ، جایی که از نظر کیفیت فنی بررسی می شود ، معمولاً ظرف 24 ساعت.

وقت خواب

Dreamstime یک وب سایت خرد سهام است ، متخصص در محتوای رایگان سلطنتی. برخلاف بسیاری از سایتهای mictostock ، آنها تصاویر تحریریه از موضوعات مرتبط با اخبار را می پذیرند و می فروشند.

من دیده ام که این نوع تصاویر در سایت آنها با فروش هایی که در جایی در محدوده 12 دلار به شما پرداخت می کنند ، به خوبی عمل می کنند.

من فقط یک مجموعه کوچک با Dreamstime دارم ، اما نسبت به اندازه آن ، عملکرد خوبی داشته است. می توانید ثبت نام کرده و نمونه تصاویر را در سایت Dreamstime ارسال کنید .

گتی ایماژ

گتی ایماژ قهرمان بلامنازع صنعت رسانه سهام است.

طبق گزارش وال استریت ژورنال ، از سال 2017 ، درآمد آنها حدود 836 میلیون دلار بود و حدود 33 درصد از بازار سهام رسانه های سهام را به آنها اختصاص داد. از طریق معاملات بعدی خود با گروه Corbis / Visual China ، گتی و شرکای آنها اکنون به احتمال زیاد از طریق درآمد فقط خجالتی بودن نیمی از صنعت را کنترل می کنند.

گتی یک شرکت جهانی است و دارای دفاتر میدانی در سراسر جهان است. آنها به تمام بخشهای بازار مجوز سهام ، از عکسهای تبلیغاتی خلاقانه ، تا اخبار تحریریه / ورزش / سرگرمی ، تا بایگانی به فروش می رسند. آنها آرشیو عظیم خود را در لندن و دیگری را در لس آنجلس دارند.

آنها همچنین اخبار فوری را انجام می دهند و کارمندان خود را دارند. هنگامی که آنها به بازیهای المپیک 2016 در برزیل رفتند ، آنها عکسی را منتشر کردند که نشان می دهد میز پوشیده شده در برخی از بدنه های دوربین و لنزهایی است که همراه خود آورده بودند.

شخصی در مجموع آن را محاسبه کرد و محاسبه کرد که تنها یک عکس شامل 425000 دلار کیت است. عکس متوسط ​​گتی دنده ای بالغ بر 42 هزار دلار دارد. این بچه ها به هم ریخته نیستند.

با توجه به نفوذ و سهم خود در بازار ، گتی می تواند هزینه های اضافی مانند 1 میلیون دلار + خسارت برای تصاویری که می فروشند ارائه دهد. این مانند یک بیمه نامه بر روی تصاویر شما برای خریداران عمل می کند – اگر هرگز مسئله حقوقی پیش بیاید ، گتی از خریدار در قبال مسئولیت محافظت می کند. این محافظت اضافی به گتی امکان می دهد تا به تبلیغات پردرآمد ، شرکت های مستند و دنیای مستند گران قیمت بپردازد و انواع خاصی از محتوا را با قیمت مناسب دریافت کند.

همانطور که انتظار دارید گرفتن قرارداد با گتی چالش برانگیز است. از بسیاری جهات ، نوعی وضعیت “با ما تماس نگیرید ، ما با شما تماس خواهیم گرفت” است. هنگامی که به سطح خاصی از برجستگی در این زمینه رسیدید ، یک ویرایشگر Getty احتمالاً شما را بد خواهد زد.

هرچند با ارسال محتوا از طریق برنامه Contributor می توانید همیشه با آنها ارتباط برقرار کنید. آنها به کارهای شما نگاه می کنند و به شما اطلاع می دهند که آیا شما برای گتی کامل مناسب هستید ، یا نه ، شاید برای iStock.

اگر به عنوان یک عکاس کاملاً ثابت شده باشید ، کارهای خود را نشان داده باشید ، و غیره یا اگر مدتی عکسبرداری کرده اید و یک بایگانی گسترده دارید ، یا یک بایگانی سازمانی یا کارهای چندین عکاس را نشان می دهید ، به شما کمک می کند. اینگونه آژانس من در اصل با گتی ارتباط برقرار کرده است – از طریق نمایندگی ما از چندین بایگانی تاریخی.

انواع خاصی از عکاسان نیز در گتی تقویت می شوند. از طریق کمپین هایی مانند ShowUs و Lean In ، گتی کار عکاسان زن ، افراد رنگین پوست و دیگران را از گروه هایی که اغلب در صنعت کمبود نمایند ، اولویت می دهد.

هنگامی که با گتی کار می کنید ، انتظار داشته باشید پشتیبانی عملی ، تعداد زیادی بازخورد و دسترسی به تحقیقات عالی و برنامه ریزی شلیک داشته باشید. افرادی هستند که دهه ها در گتی بوده اند و من بیش از شش سال هر هفته با کسی در تیم گتی صحبت کرده ام.

همچنین انتظار داشته باشید در مورد زمان و مکان فروش مواد شما ، و دسترسی به کمک های مالی برای پروژه های خاص عکاسی روزنامه نگاری ، آمار دقیق داشته باشید.

شاتر استوک

Shutterstock یکی دیگر از بازیگران بزرگ صنعت عکاسی سهام است. آنها کوچکتر از گتی هستند و درآمد آنها از سال 2018 حدود 625 میلیون دلار است . هرچند که هنوز هم بسیار زیاد است!

برخلاف گتی ، تأکید اصلی شاترستاک بر محتوای Royalty Free است. آنها انواع دیگری را نیز انجام می دهند ، اما اینها حوزه جدیدتری برای آنها هستند. و آنها تأکید گتی بر اخبار ، مطالب سرمقاله یا بایگانی را ندارند – اگرچه باز هم ، آنها بیشتر و بیشتر در این راستا کار می کنند.

Shutterstock همچنین یکی از پیشگامان صدور مجوز مبتنی بر اشتراک است. با استفاده از این مدل تجاری ، مشتریان برای تعداد معینی از بارگیری تصاویر در ماه هزینه بالایی را پرداخت می کنند. این فرایند را برای مشتری ساده می کند ، زیرا آنها نیازی نیست نگران قیمت گذاری ویژه هر تصویر بارگیری شوند. این می تواند به معنای هزینه کمتر در هر بار بارگیری برای مشارکت کنندگان باشد ، اما همچنین حجم بیشتری از بارگیری ها را نشان می دهد.

اگر می خواهید در Shutterstock مشارکت کنید ، فرم آنها را برای ارائه اطلاعات اصلی خود پر کنید و سپس نمونه هایی از بهترین کارهای خود را ارسال کنید . در صورت تأیید ، به یک مشارکت کننده تبدیل خواهید شد و می توانید موارد بیشتری را ارسال کنید.

چشم

EyeEM نسبت به عکس های موجود کمی متفاوت است. آنها قبل از هر چیز یک جامعه عکس ایجاد کرده اند. بنابراین آنها شما را تشویق می کنند که به آنها بپیوندید ، کارهای خود را به اشتراک بگذارید ، با عکاسان دیگر ارتباط برقرار کنید و غیره. آنها هر ساله میزبان جوایز و مسابقات برای برجسته کردن بهترین کار مردم هستند.

اگرچه آنها همچنین یک بازار برای فروش عکس دارند. و نکته خوب در مورد آن این است که کاملاً خودکار است. شما عکسهای خود را بارگذاری می کنید ، و آنها از یک سیستم AI خالص برای کلمه کلیدی خودکار و عنوان آنها استفاده می کنند. سپس آنها را از طریق بازارهای مختلف دیگری از جمله گتی ایماژ به فروش می رسانند. آنها همچنین به طور مستقیم به چندین مشتری از جمله Spotify و AirBNB می فروشند.

دومی برای کمک به مسافران در یافتن و اجاره املاک به چندین عکس از مکانهای مختلف در سراسر جهان نیاز دارد. عکس های خاص موقعیت مکانی خود را در EyeEM قرار دهید ، ممکن است آنها خریداری شده و در کنار لیست های AirBNB در منطقه شما نشان داده شوند.

من مواردی را به صورت تصادفی به عنوان نمای نزدیک یک قطعه استیک در EyeEM قرار داده ام و آن را در گتی و جاهای دیگر قرار داده ام.

EyeEM برای عکاسی که می خواهد روی عکسبرداری تمرکز کند و نه روی کلید سازی و زیرنویس کردن ، عالی است. این همچنین یک راه عالی “در پشتی” است تا کار خود را به بازارهایی مانند گتی ایماژ برسانید – با فرض اینکه عکسها به اندازه کافی خوب هستند و EyeEM آنها را در آنجا قرار می دهد. اگر علاوه بر بازار سهام ، به دنبال یک جامعه عکاسی هستید ، بسیار مناسب است.

ثبت نام EyeEM اینجا است .

حوض 5

Pond5 در درجه اول یک بازار ویدئو است. در واقع، آنها بازار ویدئو این روزها، پس از غول مانند گتی ایماژ و Shutterstock. تمرکز آنها بر روی انواع مختلف فیلم های سهام – به ویژه 4K است.

آنها تمرکز زیادی بر روی هوش مصنوعی دارند و در افزودن این مورد به سیستم عامل خود سرمایه گذاری کرده اند. به شما اجازه می دهد خریداران فیلم هایی را براساس چیزهایی مانند رنگهای غالب جستجو کنند که در دنیای تبلیغات بسیار مفید است. همچنین به آنها امکان می دهد فیلم هایی را که بارگذاری می کنید به طور خودکار برچسب گذاری کنند. Pond5 نیز عکس می گیرد ، اما فیلم همچنان تمرکز اصلی آنها است.

یک چیز خوب این است که آنها هم ویرایش و هم فیلم خلاقانه می کنند. بنابراین اگر فیلم هایی از افراد ، مشاغل و غیره دارید ، می توانید آن ها را به همراه مطالب بیشتر با سبک منظره / سبک زندگی خود بارگذاری کنید. شما می توانید قیمت خود را تعیین کنید که برای فیلمبرداران نیز جایزه دارد.

من محتوای زیادی از سبک زندگی را با مدل ها ضبط نمی کنم ، اما متوجه می شوم که عکس های من از تجارت ، فناوری و … در Pond5 به خوبی کار کرده است. من فیلم هایی از دفتر مرکزی Pixar را فروخته ام ، به عنوان مثال ، و عکسهای دیگری به سبک تجاری / مالی.

اگر شما یک تیرانداز ویدیوی سهام هستید – یا عکاسی هستید که چند فیلم گرفته است و می خواهد فیلمبرداری سهام را امتحان کند – Pond5 را بررسی کنید. می توانید در اینجا اقدام کنید .

SIPA آمریکا

SIPA در واقع یک سایت عکس سهام نیست – این یک شبکه خبری سنتی است ، و عکسهای تحریریه از رویدادهای خبری در سراسر جهان را ارائه می دهد.

اگر به طور مکرر سرگرمی ، ورزش و … را پوشش می دهید ، می تواند مناسب شما باشد. و اگر مرتباً در رویدادهای شایسته اخبار حضور پیدا می کنید ، SIPA نیز می تواند مناسب باشد.

آیا پروژه ای را برای پوشش برخی از مناطق در حال توسعه کسب و کار یا فناوری انجام می دهید؟ بخشی از یک جنبش سیاسی است که اغلب شما از تجمع ها یا اعتراضات عکس می گیرید؟ عاشق تولید تصاویر منطقه ای هستید ، مانند پوشش آب و هوا یا پوشش رویدادها و جشنواره های محلی؟ SIPA نیز می تواند بسیار مناسب باشد.

شرکت من دارای بسیاری از مواد تجاری / فنی با SIPA است ، از جمله موادی که خودم شلیک کرده ام. کار با آنها عالی است ، زیرا شرکت کوچکتری هستند ، با این حال هنوز با عکاسان و خریداران در سراسر جهان کار می کنند.

برای کار با SIPA (یا هر شبکه خبری) ، عکس های شما باید به موقع ، به خوبی شات و کاملاً وسواسی دقیق باشند. مشتریان تحریریه دقت را به سطحی فراتر از دستکاری عکس می طلبند. اگر از تنظیمات روی دوربین خیلی پرخاشگرانه استفاده می کنید ، با یک فیلتر قطبی قوی عکاسی کنید ، فراتر از ایجاد تغییرات ساده در نوردهی / رنگ و غیره ویرایش کنید ، زیرا ممکن است عکس های شما برای مخاطبان خبری بیش از حد تولید شود.

اما اگر شما می خواهید اخبار را پوشش دهید – و در مورد دقت وسواس زیادی دارید – SIPA می تواند مناسب شما باشد. می توانید در اینجا با آنها تماس بگیرید .

ageFotoStock

ageFotoStock یک بازار عکاسی سهام در اسپانیا است. آنها عمدتا برای بازارهای سهام به بازار اروپا می فروشند. ageFotoStock هم مواد خلاقانه و سرمقاله و هم فیلم را نشان می دهد. آنها در کل حدود 100 میلیون عکس را نشان می دهند ، و آنها را به یک آژانس میادین بزرگ تبدیل می کند.

اگر عکسهایی داشته باشید که مربوط به اروپا باشد یا در وهله اول افراد را به تصویر بکشد ، آنها بسیار مناسب هستند. من یک کاتالوگ مناسب از تصاویر با آنها دارم. کارهای من برای مخاطبان آنها ایده آل نیست ، اما من هنوز از طریق سیستم عامل آنها فروش داشته ام ، عمدتا در مورد محتوای بایگانی قدیمی.

می توانید از طریق صفحه Become a Contributor به آنها بپیوندید .

شل کردن

من می دانم که به چه فکر می کنید – Unsplash یک وب سایت عکس سهام نیست!

درست است ، آنها هزینه تصاویر شما را به شما پرداخت نمی كنند. هر آنچه را در آنجا بارگذاری کنید به صورت رایگان اهدا می شود. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از Unplash درآمد کسب کنید. در اکتبر گذشته ، از جرمی بیشاپ ، عکاس برتر Unsplash ، صحبت کردم.

وی بیش از 6000 دلار مجوز تصویر از مشاغل کسب کرده است که عکس های خود را در Unsplash پیدا کرده اند و می خواهند نسخه با وضوح بالاتر بخرند ، می خواهند مجوز خاصی بگیرند و غیره. و همچنین انواع کارها را از شرکت هایی دریافت کرده است که تصاویر او را در سایت و می خواست او را برای یک عکسبرداری سفارشی استخدام کند.

تصاویر موجود در Unsplash به راحتی می توانند 5 میلیون بازدید + داشته باشند. و دوباره ، این می تواند به فروش واقعی و درآمد تبدیل شود. این یک مدل غیر متعارف است ، اما اگر نوع خاصی از کار را تولید کنید (عمدتا مناظر ، تصاویر زیبا از سفر ، مفاهیم شرکتی قوی و غیره) ، هنوز هم می تواند جایگزین خوبی برای سایت های سهام سنتی باشد.

عکاسی و فیلمبرداری سهام از یک حوزه ایستا دور است – در واقع ، در دهه اخیر به طرز چشمگیری رشد کرده است و تا دهه 2020 نیز رشد خوبی خواهد داشت.

این یک مهار عالی برای یک آماتور با استعداد است ، یا حتی یک حرفه تمام وقت برای یک حرفه ای اختصاص داده شده. این سایت های عکاسی / فیلمبرداری سهام را بررسی کنید و از امروز کار خود را شروع کنید!

بازدید : - بار دسته بندی : ریپورتاژ تاريخ : 20 ژوئن 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.